produkcija

Neobond PVDF
Neobond Metal

Neobond Sign

Neobond® Sign plokštę sudaro du kartu sutvirtinti aliuminio ir polietileno užpildo (ar ugniai atsparaus mineralo užpildo) sluoksniai tarp jų. Ją galima įsigyti su vienpuse ar dvipuse Poliesterio danga.

Neobond® Sign matmenys:
Plokštės matmenys Standartinio vertės Muitinės vertės
Plokštės storis 3 mm 2, 3, 4, 6 mm
Aliuminio storis 0,30 mm 0,21, 0,30 mm
Plokštės plotis 1500 mm 1.00, 1.25,
1.50, 2.00 m
Plokštės ilgis 3050, 4050 mm < 6000 mm

Mechaninės charakteristikos:
Plokštės matmenys Standartinio vertės
Svoris , kg/m2 3,9
Atsparumas lenkiant, MPa 81,2
Elastingumo modulis lenkiant, MPa 1,85 x 10-4
Atsparumas pradaužimui, kN 5,4
Stiprumas kreipiant, MPa 23
Atsparumas sluoksniavimui (180ºC), N/mm 5,6
Linijinio terminio ištempimo koeficientas 2,82 x 10-5 ºC-1
Deformacijos temperatūra, ºC 100
 
 

Neobond sign

NEOBOND® Sign plokštės skirtos naudoti vizualiosios reklamos industrijoje bei patalpų ir vidaus erdvių dekoravimui. Tai geriausias pasirinkimas norint įgyvendinti Jūsų unikalų tapatumą ir stilių. Plokštes galima įsigyti su vienpuse matine poliesterio danga bei dvipuse poliesterio danga, kurios viena pusė matinė, o kita – blizgi.

NEOBOND® digital

NEOBOND® digital plokštės pagamintos specialiai skaitmeniniam spausdinimui. Aukštos kokybės balta poliesterio danga puikiai sugeria dažus ir sukuria fotorealistinį vaizdą. Galima įsigyti vienpuses ir dvipuses plokštes.

Neobond® brushed

Šlifuota aliuminio paviršiaus tekstūra sukuria patrauklią plokštės išvaizdą ir nepakartojamą stilių. NEOBOND® Brushed yra puiki medžiaga unikaliems paviršiams, skirtiems reklamai, architektūrai ir interjerų dizainui, kurti. Galima rinktis iš 12 spalvų.

Neobond® mirror

Plokštės NEOBOND® Mirror turi atspindintį veidrodinį paviršių. Tuo pačiu plokštės NEOBOND® Mirror yra kur kas mažesnio svorio, plastiškesnės ir atsparesnės smūgiams. Dėl paprasto apdirbimo ir montavimo jos itin populiarios ir puikiai tinka vidaus ir išorės apdailai.

Neobond® Anti scratch

Plokštės NEOBOND® Anti scratch padengtos specialia šiurkščia danga, padidinanti paviršiaus atsparumą vidiniams (mechaniniams) poveikiams. Rekomenduojama naudoti komercinės paskirties transporto priemonių vidinei apdailai, viešųjų įstaigų interjerų apdailai bei visur, kur būtina ypatinga apsauga.

Visas plokštes NEOBOND® sign galima užsisakyti bet kokių storio, spalvos ir užpildo kombinacijų.

© Williams Composite Materials 2010